Dodací podmínky


PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ
 

1. Minimální hodnota objednávky je 310 Kč bez dopravy.

2. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

3. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

4. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

5. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

6. Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.
 

MOŽNOSTI DOPRAVY A PLATBY
 

Přeprava je realizována Českou či mezinárodní poštou na adresu, v případě nezastižení je zásilka uložena na pobočce pošty a připravena na Vaše vyzvednutí.

Další možností je přeprava prostřednictvím Zásilkovny a to na jednu z poboček Zásilkovny na území České a Slovenské Republiky.
 

V rámci České Republiky:
- je účtováno 80 Kč včetně DPH (Česká pošta nebo kurýr DPD)
- je účtováno 60 Kč včetně DPH (Zásilkovna)
- nad 1000 Kč je poštovné ZDARMA 
- u zakázkové výroby je poštovné 150 Kč včetně DPH (Česká pošta)
 

V rámci Slovenské Republiky:
- je účtováno 90 Kč včetně DPH (Zásilkovna)
- je účtováno 150 Kč včetně DPH (mezinárodní pošta)
- nad 80 Eur (2000 Kč) je poštovné ZDARMA 
 

V rámci Evropské Unie:
- je účtováno 250 Kč včetně DPH (mezinárodní pošta)
- nad 80 Eur (2000 Kč) je poštovné ZDARMA (mezinárodní pošta)
 

Platební metody jsou:

- v hotovosti při převzetí zásilky od České pošty či Zásilkovny, dobírka je zpoplatněna částkou 40 Kč včetně DPH (možné pouze pro ČR a SR)

- převodem na účet 2900280705 / 2010 (Fio banka, a.s.), zboží je odesláno po připsání platby na náš účet (ZDARMA)


Pokračovat